Hakkımızda

KozmoLife.com bir KozmoCell projesi olup, 2014 yılında yayına başlamıştır. Sitemizde orjinal makyaj, cilt bakımı, saç bakımı, vucut bakımı, parfüm ve kişisel bakım ürünlerinin online şatışı yapılmaktadır. 

Koşulsuz müşteri mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimizin güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

En kısa sürede teslim
Üzerinde “hızlı gönderi” ikonu bulunan ürünleri, Ankara içinde 24 saatte, Ankara dışında 48 saatte yerine ulaştırıyoruz.

Zengin Ürün Çeşidi
Ürün yelpazesi hızla genişleyen KozmoLife.com’da 3.000 ‘in üzerinde ürün bulunmaktadır.  

Güvenli Alışveriş
KozmoLife.com da %100 güvenli alışveriş sistemi ile kişisel bilgileriniz güvence altındadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılmakta ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmamaktadır. KozmoLife.com ‘da tüm bilgilerinizi güvence altına alan ve dünyaca kabul görmüş olan 128 bit SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca KozmoLife.com’dan yapacağınız alışverişlerde 3D Secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır.  
 
Peşin Fiyatına 3 Taksit
KozmoLife.com’dan yapacağınız 50 TL üzeri alışverişlerde kredi kartına vade farksız 3 taksit imkanı sağlanmaktadır.

%100 Orijinal Ürün Garantisi
Mağazamızda satışa sunulan tüm ürünler direkt olarak ithalatçı/distribütör firmalardan, bazı markalarda ise alt bayilerden fatura ile tedarik edilir ve fatura ile müşterilerimize gönderilir. Dolayısıyla ürünler kaynağı takip edilebilir durumdadır ve kesinlikle diğer kanallardan satın aldığınız ürünlerle aynı yollardan geçerek size ulaşmaktadır. Ürünlerin orijinal olduğunu gösteren distribütör Türkçe etiketleri, seri numarası vs. her markada birbirinden farklılık gösterebilecek şekilde ürünlerin üzerinde bulunur. KozmoLife.com’dan alacağınız tüm ürünler %100 orijinallik garantisi altındadır. 

İade kolaylığı
KozmoLife.com’dan alacağınız tüm ürünlerde “ücretsiz iade” imkanı bulunmaktadır. Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 14 gün içerisinde ürününüzü iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü eksiksiz, kullanılmamış, ambalajı açılmamış ve hasar görmemiş şekilde “KozmoLife.com İade Adresi”ne gönderebilirsiniz. İptal, iade ve değişim koşulları için lütfen tıklayın. 

   KozmoLife © 2014-2018 KozmoLife bir KozmoCell projesidir.